پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

نظرسنجی
نظرسنجی
نظرسنجی
نظرسنجی

معرفی مسئول

حشمت اله شعبانی
   شهردار شازند


اخبار مهم

صفحه

فهرست اصلی

  فرم های الکترونیک
   

  وضعیت آلودگی هوا


  پرسش و پاسخ


  دسته بندي اخبار 
  کد خبر : ۳۰۰۴
  پیرو اطلاعیه های عمومی و در راستای اجرای طرح ممیزی املاک شهر شازند، به استحضار میرساند، تشکیل بانک اطلاعات جغرافیایی شهر، شناسایی املاک در برابر حوادث غیر مترقبه مانند زلزله و سیل و ... برنامه ریز ...
  کد خبر : ۳۰۰۳
  در پاسخ به سوالات شهروندان محترم شهر شازند در خصوص دریاچه کوکبیه موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی اعلام می گردد:
  کد خبر : ۳۰۰۲
  در پی تماس های مکرر شهروندان با شهرداری در خصوص جمع آوری سگهای ولگرد و مزاحم، واحد خدمات شهر توسط اکیپ جمع آوری سگها وارد عمل شده و طی یک روز گذشته موفق به جمع آوری 35 قلاده سگ از سطح شهر شده اند.
  جلسه هم اندیشی پرسنل شهرداری و اعضائ محترم شورای اسلامی شهر و ارائه گزارش كار مسئولین كلیه واحدها . در این جلسه موضوعات متفاوتی توسط مهندس شهعبانی مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت و برای پیشرفت كارها توصیه های لازم را ارائه و همچنین در خصوص روند كاری منطقه كوكبیه نیز مطالبی كه طی سال های متوالی مطرح بوده است ارائه نمودند. شهردار در اینخصوص عنوان كردند با توجه به اینكه از سال 93 بدلیل برداشت از محدوده معدن كوكبیه كه باعث تجمع آبهای سطحی در منطقه گردیده و دریاچه ای با وسعت بسیار زیاد با چشم انداز بسیار زیبا و دلنشین بوجود آمده و از همان سال شهرداری شازند موضوع را به فال نیك گرفته و به منظور حفظ دریاچه و بهره برداری مناسب از موهبت بوجود آمده، بر آن شده تا همكاری كلیه مسئولین را در این زمینه جلب نماید. بر این اساس به منظور جلب همكاری مسئولین در ابتدای سال 94 از جناب آقای مهندس فیلی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری مركزی و كلیه مسئولین شهرستان شازند از جمله فرماندار وقت را دعوت و پس از بازدید از دریاچه در جلسه مورخه 25/00/95 در فرمانداری شهرستان شازند مقرر شد كه كلیه اقد 
  کد خبر : ۳۰۰۱
  کد خبر : ۳۰۰۰
  شهرداری شازند در راستای نشاط اجتماعی شهروندان اقدام به محوطه سازی و اختصاص زمینی جهت نصب وسایل بازی پلی اتیلن در پارک سلامت مقابل اورژانس نموده و در حال انجام می باشد.
  کد خبر : ۲۹۹۹
  امروز واحد فضای سبز شهرداری در راستای بهسازی و توسعه فضای سبز شهری، نسبت به علف کشی و پاکسازی علف های هرز بلوار ورودی شهر را در دستور کار خود قرار داد.
  کد خبر : ۲۹۹۸
  واحد فضای سبز شهرداری در راستای بهسازی و توسعه فضای سبز شهری، امروز کاشت گلهای فصلی در خیابان وحدت و بلوار ورودی شهر، را در دستور کار خود قرارداده است.
  صفحه1از512345.بعدي.برو

  لینک های مفید

   

       

       

  شماره پیامک


   


  درخواست وشکایات


  تصاویر تصادفی
  • عباس آباد قدیم

  نظرسنجی

  نظر شما درخصوص عملکرد سامانه 137 چیست ؟


  ارسال راي 

  کلیه حقوق این پرتال برای
   شهرداری شازند محفوظ است.

  آمار بازدیدکنندگان
  آمار کلی
  آمار کل بازدید 69852
  پربیننده ترین روز 1397/09/21
  آمار پر بيننده ترين روز 178
  بازديد امروز 0
  بازديد ديروز 3

  5.1.0.0
  V5.1.0.0