عنوان : نشست مدیركل فرهنگ وارشاداسلامی استان مركزی با شهردارواعضای شورای اسلامی شهر
کد خبر : ۳۰۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ 
ساعت : ۱۱:۱:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

🔹نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان مرکزی با شهردارواعضای شورای اسلامی شهرشازند
🔸دراین دیدارکه به دعوت اعضای شورای شهرشازند در پی مطالبات مردمی درخصوص راه اندازی سینما در شهر شازند برگزارگردید.در طی این نشست علی بخشی رئیس شورای شهر شازند وشهردار شهرشازنددر خصوص راه اندازی سینما در مرکز شهرستان اعلام آمادگی کردند و بیان داشتند که آماده هر گونه کمک جهت  راه اندازی سینما هستند.
🔹دانشی مدیرکل محترم هم در این دیدارضمن تشکر از شهردار واعضای شورای شهردرخصوص دعوت در این جلسه درخصوص راه اندازی سینما با توجه به شرایط وپتانسیل وظرفیت شهرستان توسعه زیرساخت های فرهنگی مورد توجه این اداره کل می باشد.
🔸شعبانی شهردار شهر شازند هم ضمن خیرمقدم به مدیر کل و هیات همراه در این نشست بیان داشت نگاه شهرداری وشورای شهر نگاهی فرهنگی می باشد و در طول خدمت شورا همیشه در کارهای فرهنگی مشارکت داشته و مساعدت کرده است.شعبانی در این نشست اعلام کرد که  در بودجه ۹۸شهرداری در خصوص ساخت فرهنگسرا برای شهر شازند تصویب گردیده است که کارهای اجرای و اولیه این فرهنگسرا به زودی با جانمای مناسب زمین شروع خواهد شد.
🔹دانشی مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان مرکزی هم آمادگی خود را درخصوص تجهیز این فرهنگسرا اعلام داشت وبیان کرد این اداره کل طی دستوالعمل های موجود توسط معاونت سینمایی وزارت تجهیزات کامل سینمایی را در اختیار فرهنگسرای ایجاد شده قرارخواهدداد.
🔸درپایان این نشست تفاهم نامه ای مابین اداره کل متبوع و شهرداری و اعضای شورای شهر شازند امضاءگردید و قرار شد که تا ساخت و راه اندازی این فرهنگسرا از سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان شازند جهت پخش و اکران همزمان  فیلم های سینمایی کشور استفاده گردد.بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0