عنوان : بازدیدهای میدانی مستمر شهردار موجب كنترل و نظارت دقیق تر
کد خبر : ۲۹۶۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ 
ساعت : ۱۳:۱:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری شازند،  با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و تحویل سال جدید  بازدیدها و نظارت میدانی شهردار از پروژه ها و محلات سطح شهر افزایش یافته است.

شهردار شازند یکی از مهمترین دغدغه‌ها و وظایف مسئولان مدیریت شهری را توجه ویژه به موضوع "نگهداشت شهر" عنوان و تصریح کرد: انجام بازدیدهای میدانی مستمر موجب کنترل و نظارت دقیق تر بر امر نگهداشت شهر و سرعت بخشی در امر خدمات رسانی مطلوب تر به محلات شده و این مهم می‌بایست از طریق برنامه ریزی دقیق و گسترده در راستای جلب رضایت مندی شهروندان از سوی مدیران شهری  اجرا شود.

شهردار در خصوص این بازدیدها که با همراهی و جمعی از مسئولین اجرایی شهرداری صورت گرفت، گفت:  تلاش جمعی و همه جانبه مسئولین شهری در نهایت شاهد توسعه پایدار، متوازن و موزون شهری در سطح تمامی محدوده شهری خواهیم بود.                                                                                         .
وی با توجه به ضرورت اهمیت و ارتقای سطح زندگی اجتماعی شهروندان تصریح کرد: طبق همین رویکرد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده طی بازدیدهای میدانی و شناسایی نیازها و ظرفیت ها و نظارت ویژه؛ اقدامات عمرانی، ترافیکی، امور شهری و فرهنگی در سطح  محلات در جهت افزایش رفاه اجتماعی شهروندان بنابر درخواست های مطروحه از سوی شهروندان اجرا می شود.بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0