عنوان : جلسه هم اندیشی شهردار شازند با مسئولین واحدهای شهرداری
کد خبر : ۲۹۳۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
ساعت : ۱۱:۴۷:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
به گزارش روابط عمومی شهرداری شازند :

به منظور تبادل نظر و همچنين بررسي عملکرد شهرداري شازند از ابتداي سال 1397 تا کنون و ارائه راهکارهاي مناسب در جهت برنامه ريزي آينده ، مسائل و معضلات شهري، جلسه اي با حضور شهردار شازند و مسئولين واحدهاي شهرداري در محل شهرداري شازند  برگزار شد .

در اين جلسه شهردار گفت:  اولويت هاي اصلي و مهم شهرداري را توجه به اصل تکريم ارباب رجوع و رضايتمندي مراجعه کنندگان به شهرداري است که از تمامي همکاران درخواست دارم با جديت کامل نسبت به رعايت اين اصل دقت عمل داشته و تا حد توان با رعايت قوانين و حرمت نهادن به شخصيت مراجعه کنندگان نسبت به پاسخگويي و رفع مشکل همشهريان و شهروندان اقدام نمايند. سپس معاونت و مسئولين واحدهاي شهرداري ضمن ارائه گزارش عملکرد، نظرات و پشنهادات ، راهکار‌ها و مشکلات و معضلات واحدهاي مختلف شهرداري را مطرح و در خصوص حل و فصل و در جهت کاهش مشکلات شهرداري و مسائل شهري به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پايان نيز شهردار به جمع بندي مسائل و مباحث مطروحه پرداخت و عنوان کرد شرايط برگزاري اين جلسه را هر هفته فراهم  تا مسيري مناسب جهت همکاري، تعامل و تبادل نظر هر چه بيشتر بين واحدهاي شهرداري و پرسنل در جهت کاهش مشکلات شهرداري مهيا گردد.
بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0