عنوان : برگزاری اولین كارگروه تخصصی واحد درآمدهای شهرداری های شهرستان شازند با حضور شعبانی شهردار شازند و مسئولین و كارشناسان درآمد های شهرداریها در محل سالن جلسات شورای محترم اسلامی شهر شازند در روز سه شنبه مورخ 17/7/97 بعد از تلاوتی چند از آیات قرآن مجید برگزار گردید.
کد خبر : ۲۸۵۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 
ساعت : ۱۲:۴۲:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری اولین کارگروه تخصصی واحد درآمدهای شهرداری های شهرستان شازند با حضور شعبانی شهردار شازند و مسئولین و کارشناسان درآمد های شهرداریها  در محل سالن جلسات شورای محترم اسلامی شهر شازند در روز سه شنبه مورخ 17/7/97 بعد از تلاوتی چند از آیات قرآن مجید برگزار گردید.

در ابتدای جلسه شهردار شازند ضمن خیر مقدم به تمامی اعضای حاضر در جلسه پرداخت و به قیام امام حسین(ع) اشاره نمود و خاطر نشان کرد قیام حضرت اباعبدالله حسین(ع) در راستای برافراشته شدن پرچم اسلام ناب محمدی بوده و با شهادت خود و اهل بیت درس آزادگی به تمام آزادیخواهان جهان آموختن.

شهردار شازند واحد درآمد شهرداریها یکی از کلیدی ترین ارکان شهرداریها می باشد و پویایی و کارایی بیشتر واحد درآمد منجر به ارایه خدمات بیشتر و مطلوب تر شهرداری می گردد .

 وی همچنین به اهمیت موضوع درآمد در شهرداری ها  اشاره نمود و گفت واحد های درآمد شهرداری ها بازوان توانمندشهرداری ها محسوب می شوند .

مهندس شعبانی با تشریح وضعیت مالی شهرداریها پیگیری منطقی واصولی برای وصول درآمد ها را بسیار مهم برشمرد و از آنها خواست با توجه به استعدادهای مطلوبی که در سطح منطقه وجود دارد، از تمامی این ظرفیت ها برای افزایش درآمد و خدمات رسانی بهینه به شهروندان گرامی بهره جویند.

شیری مسئول درآمد شهرداری شازند و مسئول کارگروه تخصصی درآمدی شهرستان شازند این جلسه را اولین جلسه تخصصی مسوولین واحد درآمد شهرداریها برشمرد و اظهار داشت : این جلسه به منظور وحدت رویه و یکسان سازی دفترچه تعرفه عوارض  و بهای خدمات سال 98 شهرداریها تشکیل شده است .

وی همچنین به لزوم بررسی دقیق و اظهار نظر کارشناسانه مسئولین درآمد برای شناسایی اشکالات موجود  و ارایه پیشنهادات در تعرفه عوارض تاکید کردند .

در ادامه کارشناسان درآمد شهرداریها شهرستان نسبت به بررسی و بیان پیشنهادات و نظرات خود در خصوص تعرفه عوارض پیشنهادی پرداختند.

جلسه راس ساعت 11 صبح با ذکر صلوات خاتمه یافت.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0